Biuletyn Informacji Publicznej
Samorzadowy Informator SMS
e-Mapa
Kanal Youtube
Gdzie jest burza?
Gdzie jest burza?
Szukamy Twarzy Lubuskiej Niepełnosprawności

Swoją twarz ma dzisiaj każda licząca się marka. Chcą mieć także osoby niepełnosprawne, by pokazać, że ludzie z różnymi dysfunkcjami potrafią żyć pełnią życia.
 
Fundacja Ad Rem i portal prasowy www.egorzowska.pl realizują kampanię informacyjno-promocyjną na rzecz osób niepełnosprawnych z województwa lubuskiego.
 
Szukamy osób, które opowiedzą o sobie i pokażą, jak - mimo problemów - być Aktywnym Silnym Odważnym i Niepokonanym. Adriana Szklarz z gminy Bogdaniec i Maciej Stefaniak z Gorzowa Wlkp. już zgłosili się do projektu "Możemy, bo chcemy, czyli niepełnosprawni o niepełnosprawnych". Dzięki takim jak oni lubuska niepełnosprawność ma szansę wyjść z cienia i być inspiracją do lepszego życia całego środowiska.
 
 
 
W ramach projektu odbędą się spotkania integracyjne, w czasie których TLN zaprezentują się osobiście. Powstaną też materiały dziennikarskie przedstawiające ich historie oraz kalendarz na rok 2016.
 
Zależy nam na wyłonieniu osób o różnych rodzajach niepełnosprawności i pochodzących z różnych gmin. Adriana Szklarz jest po przeszczepie serca, a Maciej Stefaniak po porażeniu czterokończynowym. Są aktywni i chcą opowiedzieć światu swoją historię. Chcą się nią dzielić nie tylko ku przestrodze, ale przede wszystkim, by zmieniać postrzeganie osób niepełnosprawnych oraz nastawienie do życia ich samych.
 
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: redakcja@egorzowska.pl z dopiskiem "TLN".
 
Działa również nasza facebookowa strona: Atrakcyjni Silni Odważni Niepokonani https://www.facebook.com/pages/Aktywni-Silni-Odwa%C5%BCni-Niepokonani/101568300191266?fref=ts. Wszystkie materiały znajdziecie na portalu www.egorzowska.pl w zakładce "człowiek".
 
 
Zapraszamy do współpracy.
Hanna Kaup
koordynator projektu
 
 
Projekt otrzymał dofinansowanie z PFRON i przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego jest realizowany od lipca do grudnia 2015 r.
 
 
 


Dodane: 2015-07-24 14:41:59 - Administrator
Aktualizacja: 2015-10-20 12:27:58 - Administrator

Spis Powszechny Lubuskie Warte Zachodu Wojewoda Lubuski Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Punkt informacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Zrzeszenie Wójtów i Burmistrzów Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Ktrajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Gazeta Lubuska Olimp Lubuski Lubuski Laur Oświaty Pogoda Zarządzanie Kryzysowe
Urząd Gminy Brzeźnica

ul. Zielonogórska 30
68-113 Brzeźnica
tel. 68 3681610
fax. 68 3771301
Województwo lubuskie
Powiat żagański

Sołectwa (oraz przysiółki)
Brzeźnica
Chotków (Studnice)
Jabłonów
Karczówka
Marcinów
Przylaski (Wojsławice)
Stanów
Wichów (Trojanówka, Przyborze)
Wrzesiny
Linki
Urząd Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Wydarzenia
Folklor
Zabytki
Galerie
Deklaracja Dostępności
Urząd Gminy Brzeźnica 2003-2021     |    Projekt i wykonanie © śp. IM kontynuacja JN
Kopiowanie i powielanie materiałów tylko za zgodą właściciela serwisu
Polityka prywatności i informacje o cookies - przeczytaj