Biuletyn Informacji Publicznej
Samorzadowy Informator SMS
e-Mapa
Kanal Youtube
Gdzie jest burza?
Gdzie jest burza?
Informacja o wyniku konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wichowie

   W dniu 16 sierpnia 2017 r. odbył się konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wichowie. W wyniku postępowania konkursowego kandydatem na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wichowie została wybrana Pani Jolanta Zawadzka
 
Uzasadnienie:
 
   Pani Jolanta Zawadzka złożyła niezbędne dokumenty i spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wichowie. Ponadto, przedstawiła koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz wykazała się wiedzą z zakresu zarządzania placówką oświatową.
 
   Komisja Konkursowa, powołana zarządzeniem Nr 104/2017 z dnia 10.08.2017 r. Wójta Gminy Brzeźnica w sprawie powołania komisji konkursowej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wichowie, w drodze tajnego głosowania wyłoniła kandydaturę Pani Jolanty Zawadzkiej na stanowisko dyrektora, zgodnie z procedurą określoną w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz.U. Nr 60, poz.373 z pózn.zm).
 
   Zarządzenie Nr 109/2017 Wójta Gminy Brzeźnica z dnia 16 sierpnia 2017 r. w sprawie zatwierdzenia konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Wichowie znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brzeźnica.
 
 
Przewodniczący
Komisji Konkursowej
(-) Danuta Roszak


Dodane: 2017-09-01 14:11:11 - Administrator
Aktualizacja: 2019-01-24 10:58:15 - Administrator

Spis Powszechny Lubuskie Warte Zachodu Wojewoda Lubuski Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Punkt informacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Zrzeszenie Wójtów i Burmistrzów Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Ktrajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Gazeta Lubuska Olimp Lubuski Lubuski Laur Oświaty Pogoda Zarządzanie Kryzysowe
Urząd Gminy Brzeźnica

ul. Zielonogórska 30
68-113 Brzeźnica
tel. 68 3681610
fax. 68 3771301
Województwo lubuskie
Powiat żagański

Sołectwa (oraz przysiółki)
Brzeźnica
Chotków (Studnice)
Jabłonów
Karczówka
Marcinów
Przylaski (Wojsławice)
Stanów
Wichów (Trojanówka, Przyborze)
Wrzesiny
Linki
Urząd Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Wydarzenia
Folklor
Zabytki
Galerie
Deklaracja Dostępności
Urząd Gminy Brzeźnica 2003-2021     |    Projekt i wykonanie © śp. IM kontynuacja JN
Kopiowanie i powielanie materiałów tylko za zgodą właściciela serwisu
Polityka prywatności i informacje o cookies - przeczytaj