Biuletyn Informacji Publicznej
Samorzadowy Informator SMS
e-Mapa
Kanal Youtube
Gdzie jest burza?
Gdzie jest burza?
Edukacja cyfrowa w Gminie Brzeźnica

   10 lutego 2014 w Internetowym Centrum w Brzeźnicy ruszył cykl spotkań z zakresu obsługi komputera i Internetu dla osób dorosłych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych. Zainteresowanie mieszkańców jest duże, bowiem w pierwszym spotkaniu organizacyjnym uczestniczyło ponad 16 osób. Ze względu na ograniczaną liczbę komputerów uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, co ułatwi pracę nie tylko aktywnym "kursantom", jak również osobie prowadzącej.
   Cieszymy się, że Urząd Gminy może wspierać działania Latarnika Polski Cyfrowej Równych Szans i wspólnie z nim służyć społeczności lokalnej, dla której nowoczesne technologie przestaną być zagadką, a staną się źródłem wiedzy, miejscem "wirtualnych spotkań" i rozmów z najbliższymi.
   Realizacja tych działań nie byłaby możliwa, gdyby nie oddolna inicjatywa - "Polska Cyfrowa Równych Szans", która ma na celu wspieranie działań na rzecz podnoszenia kompetencji cyfrowych dorosłych Polaków z pokolenia 50+ w ich lokalnych środowiskach, realizowana przez Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.
   Więcej informacji nt. warsztatów pn. "CyBer Kuźnia - wymagane tylko i wyłącznie pozytywne nastawienie" można uzyskać pod numerem tel. 698 160 344
 


Cyber Kuźnia - zajęcia praktyczne
Dodane: 2014-02-19 23:14:13 - Administrator
Aktualizacja: 2014-06-02 11:41:40 - Administrator

Spis Powszechny Lubuskie Warte Zachodu Wojewoda Lubuski Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Punkt informacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Zrzeszenie Wójtów i Burmistrzów Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Ktrajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Gazeta Lubuska Olimp Lubuski Lubuski Laur Oświaty Pogoda Zarządzanie Kryzysowe
Urząd Gminy Brzeźnica

ul. Zielonogórska 30
68-113 Brzeźnica
tel. 68 3681610
fax. 68 3771301
Województwo lubuskie
Powiat żagański

Sołectwa (oraz przysiółki)
Brzeźnica
Chotków (Studnice)
Jabłonów
Karczówka
Marcinów
Przylaski (Wojsławice)
Stanów
Wichów (Trojanówka, Przyborze)
Wrzesiny
Linki
Urząd Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Wydarzenia
Folklor
Zabytki
Galerie
Deklaracja Dostępności
Urząd Gminy Brzeźnica 2003-2021     |    Projekt i wykonanie © śp. IM kontynuacja JN
Kopiowanie i powielanie materiałów tylko za zgodą właściciela serwisu
Polityka prywatności i informacje o cookies - przeczytaj